Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus WL500gp a ftp

zapojil som tento router, upgradol firmware na novsiu verziu, pripojil pc, tlaciaren . . oK. Ale pripojil som flesku, naformatovanu 1 Gb na FAT. ked zadam adresu do tento pocitac v tvare nazov@adresa_routru, tak vypyta meno a heslo, potom supne na adresar part0, ked nanho kliknem tak zase pyta meno a heslo, potom uz nie. Ale. Ked tuto adresu zadam do IE 7 tak vypyta meno a heslo, ok, da mi adresar part0. Aleked nan kliknem - na part0, tak IE zobrazi chybove hlasenie ze IE nemoze zobrazit tuto webovu stranku. Ani sa uz dalej nedostanem.

Uz sa to nejako pohlo, ale spytam sa:
Mam tam flesku 1 GB, naformatovanu FAT32. Na ftp mi vytvori adresar part0, v ktorom si mozem vytavrat dalsie adresare, ale nevytvorim adresar s podadresarom. Da sa toto nejako obist?