Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak na automatické nastavení druhu hudby?

Poradí mi někdo nějaký přehrávač(pluigin) nebo program, který by automaticky nastavil (stáhl z internetu?) u jednotlivých skladeb nastavení ekvalizeru .Přehrávám si muziku náhodně ( rock ,folk , metal...) winampem s úpravou zvuku přes DFX Audio Enhancer a nebaví mě neustále ručně přepínat druh muziky po každé skladbě.Ještě mě napadlo, jak to dostat třeba z tagů.(mám otagované všechny mp3).Jen nevím jak na to.

Taky jsem se ho leknul ::) a radši nereagoval.Přesto by mě zajímala nějaká další řešení.Vím,že s kvalitním hifi zařízením žádný ekvalizér nepotřebuju,ale při přehrávání muziky v PC (zvuková karta+počítačové repro+mp3)to snese pro lepší poslech nějakou úpravu.Tak kdyby ještě někdo měl dobrou radu, rád si zaneřádím comp.Ostatně už jsem dlouho nepřeinstalovával systém.:-)