Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poděkování

Zdravím,chtěla bych poděkovat všem zůčastněným,kteří se podílejí na odpovědích a radách.Vím,že neustálé otázky typu jak a proč...znějící pořád dokola,mohou být už k zbláznění.A proto poděkování těm poradcům,kteří trpělivě-i když někteří arogantně odpovídají.Berte prosím ohled na nás laiky,kteří těmto věcem nerozumíme a chceme se přiučit-můžeme být zase odborníky v jiných oborech.Učený z nebe nespadl.Já sama za sebe mohu říci,že mi vaše poradna poradila ve spoustě věcech.Dokonce ani prodavač v prodejně nedokázal poradit.Proto všem ještě jednou díky a přeji hlavně hodně trpělivost.
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Měla to být tak trochu parodie na odkazování lidí na HLEDÁNÍ. Mám blbej smysl pro humor ( teda spíš tenhle druh některý lidi nechápou- třeba moje dcera). Mně stačí, že tazatel napíše, že se mu problém podle navrhovaného řešení povedlo vyřešit. Já jsem trochu extrémista, když třeba vidím, že mě někdo předběhl s odpovědí a můžu ještě svoji odpověď smazat, tak ji smažu, abych zbytečně nezabíral kyberprostor :-). I moje mailboxy promazávám, takže mají jen pár MB. No, abych využil threadu, tak napíšu: Děkuji, že DĚKUJETE.