Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejde zapnout po několika výpadcích napájení

Dobrý den prosím o radu, včera nám zlobily zásuvky a pořád vypínaly PC dnes PC nejde zapnout a ukazuje pořád jen příkazový řádek, a když se podaří otevřít systém tak zobrazuje jen ikonky a jinak nic. Neporadí nekdo co s tíM?
Případnou odpověď prosím na email xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Děkuji Aneta
Změna předmětu, původně: PC (JaFi) (touchwood)

A prozradíš, o jaký operační systém se jedná?
V případě, že jde o Windows, zkusit start do nouzového režimu (mačkat F8 před tím, než Windows začnou startovat).
Pokud se nouzový režim rozběhne, spustit kontrolu disku

A pro odpověďi si choď sem.
Pokud chceš dostávat odpovědi mailem, pak se zaregistruj a nastav si to.

Tak jsem to zjistila co přesně to načítá a při zapnutí počítače načte tabulku:
CMOS Setup Utility 1985-2005, kde jsou položky:
- Standard CMOS Features
-Advanced Bios Features
-Intergrated Peripheals
-Power Manadement setup
- PnP /PCI configuration
-H/W Monitor

Cell Menu
Load Fail - safe defaults
- Load Optimized Defaults
- Bios setting password
- Exit and save setup
- Exit without saving

Takže vůbec netuším co s tím.
Zapnout lze jen přes Esc a enter.

Děkuji za radu.