Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svchost.exe

Dobrý den. V sprváci úloh mi přibyl jeden svchost.exe. Vím, že to jsou systémové věci, ale někdy také viry. Proto bych se chtěl zeptat, jestli nejde zjistit, jaký svchost k čemu je. Napřed bych měl program, a ten by se jmenoval to svchost. Jde zjistit, k čemu jaký svchost je ?? Jestli to je/není virus ??

Možná jenom plaším. Já už jsem takovej. Koukám (jak píšu výše), že u všech je Microsoft Corporation, a umístěný jsou v C:/Windows/system32 - svchopst.exe - takže to viry "snad" nejsou .. Hlavně když je u nich to microsoft corporation