Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automaticky refresh URL vo Firefoxe

Zdravim,

mam Firefox 3.0.7 a hladam nejake rozsirenie, ktore by mi napriklad kazdych 5 minut automaticky "refreshlo" mnou zadanu URL.
Viem, ze existuje napriklad rozsirenie Reload every, ale to mi nevyhovuje, pretoze ta konkretna URL, na ktoru to potrebujem ja, obsahuje obcas redirecty a tym padom sa po case "refreshne" presmerovana adresa a nie ta povodna.
Hladam teda nieco na podobnom principe ako je Reload every, ale aby sa tam dala zadat adresa, ktora sa bude nacitavat a nie aby sa nacitavala adresa, ktora je aktualne v adresnom riadku.
Skusal som hladat cez google, ale akosi sa mi nedari alebo to neviem. :-)
Viete mi niekto poradit take rozsirenie, ktore by to zvladalo?
Dakujem.

Možno by stačilo napísať si jednu HTML stránku s framesetom, ktorá bude v jednom rámci obsahovať stránku s JavaScriptom pre obnovovanie stránky v druhom rámci. Vyrieši to tie redirecty, ale ak zadáš v prehliadači inú adresu, tak to nepomôže - to by ale mohlo vyriešiť to zamknutie karty v Tab Mix Plus.

Mozno ano, ale priznam sa, ze vobec neviem o com hovoris, lebo sa v tom nevyznam. :-D
Vyriesil som to zatial tak, ze pomocou .bat suboru necham spustit FF aj so zadanou adresou a druhym .bat suborom ho po 5 minutach zasa necham zatvarat a takto dookola.
Vyzera to tak, ze by to mohlo fungovat viacmenej tak ako potrebujem.

Aj tak dakujem velmi pekne vsetkym zucastnenym za rady.