Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - z release na novou release:

Dobrý den,

je možné upgradovat OS mezi release? Tzn., nyní mám build 7048 a rád bych vždy, co vyjde nová, upgradoval na novou. No, jestli ale budu muset vždy stáhnout celé DVD s novým buildem, tak to je pro mne nepřijatelné. Nejde to nějak přes internet formou nějakého update programu? Díky moc.

a co cakas? za prve je to beta, a za druhe - ked chces jednoduchy prechod medzi buildami (alebo verziami) pouzivaj linux, tam je to cez jeho update system moze (napr. z ubuntu 7.10 na 8.10). windows nikdy nic takehoto nemal. Pokial niesi nejaky interny tester microsoftu, tak ti je aj tak zbytocne kvoli kazdemu leaknutemu buildu to reinstalovat kazdy mesiac...