Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabídka počítače

Zajímalo by mě co odborníci říkaji na nabídku těchto počítačů, hledám něco pro děti do pokojíku, jsou použitelné, nebo se o tom dá uvažovat ? děkuji za názor

Jestli chceš něco jen na internet, úkoly do školy a starší hry, tak to stačí. Kluci nad 10 let už budou chtít něco výkonnějšího. To, co je v tom inzerátu jsou kancelářské počítače a ty budou mít pro hry nepoužitelné grafické karty. Chybí bližší údaje- velikost RAM a zda je v ceně operační systém ( Windows XP ).

předpokládám že když firma obchoduje s vyřazenými firemními pc, že mají více modelů.
ten na obrázku je zrovna celkem pomalý krám (starý chipset, procesor), používáme ho jako "vnc terminál" pro přístup do sítě. jinak dvd ripuje dost pomalu, má problém s dma pro více mechanik.

pokud to firma bude nabízet bez bližších parametrů, neber to. i starší repasovaná pc mají mít nějaký popis - viz zde.
jinak ber v úvahu, že nový pc bez windows - pro začátek s integrovanou grafikou - koupíš cca za 6.000