Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neustálý restart PC.

Přeji pěkný večer a žádám o pomoc.

Konfigurace: Zákl. deska: Micro_Star model MS 6585
Procesor: Intel celeleron 2,5GHz
Paměti: 2x512
Grafika: Ati Radeon 9600 Pro
Hdd: Segate 160GB
Zdroj: Maxpower 300W
Nyní k věci. Pc se neustále restartuje a není možné se dostat ani do nouzového režimu.
Ted momentálně jsem vytáhl Hdd a testuju ho breberky na jiném PC. Grafika je vyloučena, zkoušel jsem jinou která je funkční. Paměti jsem také dal z funkčního PC a bez úspěchu. Pc není můj, donesl mi ho kamarád ať se mu na to mrknu, ale s touhle závadou jsem se ještě nesetkal, tak prosím o nápady a tipy co by se s tím dalo udělat.
Předem moc díky.

PS: OS Windows XP PRO

Odpojit uplne vsetko, HDD, RAM, GK, mechaniky a zapnut PC tak. Ci bude spravne hlasit chybajuce RAMky (pipanim). Potom vlozit RAMky a takto postupovat dalej. Ak nenabehne ani tak, je odidena doska ci zdroj. Prehliadka dosky je ziaduca, co ak objavite nafuknute kondiky.

Zkoušel jsi tu utilitu na disk od výrobce? Pokud ukáže chybu, máš v háji disk, jinak:

Ukazuje to, že je poškozen boot.ini nebo ntldr? Zdá se, že ti ty pády bourají souborový systém, můžeš zkusit nabootovat z instalačního media a tam spustit kontrolu disku příkazem chkdsk c: /r /f , kde c je písmenko jednotky a PO kontrole příkazem fixmbr a fixboot opravit spouštěcí záznam a soubory pro spuštění.