Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem taktování grafiky

zdravím.zajímalo by mě zda taktovaná graf.karta při instalaci do jiného PC bez taktovacího programu pracuje zpět dle výrobního nastavení nebo si pamatuje přetaktování předchozího majitele.Dík za radu, jsem lajk ,budte na mě hodní.

Pokud taktuje taktovacím programem tak nastavení nezůstane a karta jede jak od výrobce.Pokud se taktuje tak že se do karty napere nový bios tak toto nastavení už zůstává.