Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chybové hlášení

zdravim .po každém zapnutí PC od dnešního rána mi po naběhnutí prvních řádek biosu naskočí hláška WARING!!!
THE PREVIOUS PERFORMANCE OF OVERCLOCKING IS FAILED,AND THE SYSTEM IS RESTORED TO THE DEFAULTS SETTING............F1-continue..............DEL-to enter setup.......a čeká
Když dám F1 vše pokračuje a maká jak má.Mohu s tim jako lajk něco udělat. Lze napsat nějaký postup pro amatéra.díky

Mno, napřed vyměň baterku na desce. Pak budeš mít tovární
nastavení BIOSu, věnuj dost pozornosti nastavení.
Tovární nastavení předpokládá, že používáš integrované železo.
Pokud tedy máš lepší grafiku, zvukovku atd, tak to v BIOSu vypni.
Vypni si detekci Floppy, pokud ji nemáš.