Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmizení ikon a lišty

zničeho nic se něco stáhlo a okamžitě začalo instalovat (na zrušení a restartování během instalace nereagovalo) po vytažení z el. zásuvky a opětovnému naběhnutí sistému naběhlo polovina procecu než obvykle a zmizeli ikony z plochy lista zustalo mi čisté pozadí co stim nechce se mi to přeinstalovávat.. net ve stavu nouze funguje a tod vše co stim?,,???

zkus se přihlásit jako administrator, a začni odvirovávat a odspywarovávat.
taky bys měl provést kontrolu disku - ve vlastnostech c:
je možné že máš tím přerušením napájení poškozené registry, musel by sis vytvořit nový účet.

pokud jsi surfoval jako administrator, rovnou ten disk zformátuj, windows už jsou stejně v hnoji.
když tě baví stahovat viry a spyware, přečti si vpravo články o práci pod neprivilegovaným účtem.