Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa

Čauvec lidi potřebuju vědět neaky program na natáčení her ,mněl jsem tipcam ale ty nahrate videa se trhali ,pak sem mnel ete jeden program a ten je ani projistotu nenatáčel.Prosím neake tipy

Fraps je na nic podle mně. ete mi žadne video nenatočil moožna je to tim že to neumim ale tož v založce video je zkratka a tu dam při hře z čisla 25 +-hodi na 1 a pak zpět na 25+- myslím to číslo v levém horním rohu ..nenatočí to nic .. dal založku kam a prostě nic se nenatoči mozna nevim jak se to zase vypina ale mne se to ani nezapne natacet pls radu