Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí windows firewall v registrech

zdravím,měl bych dotaz. Kde se vypíná windows firewall v registrech? Mam vypnutý firewall windows přes ovládací panely a zjistil jsem,,že občas,když se stahne nějaká aktualizace,tak se opět zapne. Nebaví mě to furt vypínat. Proto bych to rád vypnul v registrech na trvalo. Poradíte?
Změna předmětu, původně: Vypnutí windows firefili v registrech
Nesnaz se ze sebe delat machra a pis predmet, aby mu rozumeli i ostatni (JaFi)

protože to potřebuji vypnout cca na 500pc ve firmě. A nechci každy zvlášt obcházet zvlášt. Kdyby to šlo vypnout v registrech,tak na to vytvořím aplikaci a provedu hromadnou distribuci přes zenworks. A nenapadá me jak jinak to vypnout hromadně?