Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stačí zdroj ???

Zdravim, chtel bych se zeptat jestli by stačil zdroj Jersey 550W na sestavu- ASUS P5QC, q6600, 4 gb ram, 260 GTX AMP2 ? Děkuji za kazdou odpověď

nejdůležitějším ukazatelem je "síla" +12V větví, ty jsou dnes nejvíce zatěžované. Když si srovnáš 450W a 500W zdroj, zjistíš, že rozdíl na těchto větvích je naprosto minimální, důležité je, aby hodnotám na štítku odpovídaly i reálné výkony zdroje, což třeba zmíněné značky splňují.

Celkové "Watty" jsou jen orientační údaj, bohužel amatéři podle něj nakupují.

edit: důležitým ukazatelem je, že zdroj musí splňovat normu ATX2.2 (ale to vyplývá automaticky už z požadavku na silné +12V větve, je to totiž základní rys ATX2.2 zdrojů)