Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cisteni tiskovych kazet

koupil jsem si reffil kit a doplnil jsem cernou barvu do kazety, ale tiskarna se tvari, ze je prazdna. a nemuzu najit, kde mam vycistit tiskove kazety. mam hp f370. Dekuji moc za rady

Měl bys vycházet z tohoto návodu: H29.htm
nestačí jen doplnit inkoust, kazetu je potřeba resetovat (resp. musíš okecat tiskárnu, aby si myslela, že je tam nová kazeta).

edit:// pokud neumíš anglicky, ve zkratce postup: zalepit červeně označený pin, strčit kazetu do tiskárny, počkat na vytištění zarovnávací stránky, vytáhnout kazetu, odlepit z červeného , zalepit modrý, strčit kazetu, vytáhnout kazetu, zalepit oba piny, strčit kazetu, počkat na vytištění druhé zarovnávací stránky, vytáhnout kazetu, odlepit oba piny a pak by se měla kazeta tvářit, že je plná.