Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mrznuti, tuhnuti PC

Zdravim. Při hraní her se mi za pár minut sekne PC a musim restartovat. Můj HW: CPU AMD Athlon 3500+, 1 GB RAM DDR II., ASUS A8R-MVP, ATI Radeon x1600. OS Windows XP SP 3. stroj je tak 3 roky stary.

čili postupně to směřuje k zabíjení spyware, jak ti radil tw hned na začátku.
z příkazového řádku (cmd.exe) spusť postupně po sobě:

regedit /E %temp%\hlmrun.reg "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run"
notepad %temp%\hlmrun.reg

tasklist /svc > %temp%\tsk.txt
notepad %temp%\tsk.txt

zkopíruj sem přes schránku výpisy z těch notepadů.

hlmrun

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Run]
"VirtualCloneDrive"="\"D:\\Program Files\\Elaborate Bytes\\VirtualCloneDrive\\VCDDaemon.exe\" /s"
"AVG8_TRAY"="D:\\PROGRA~1\\AVG\\AVG8\\avgtray.exe"
"NeroFilterCheck"="C:\\WINDOWS\\system32\\NeroChec k.exe"
"Ad-Watch"="C:\\Program Files\\Lavasoft\\Ad-Aware\\AAWTray.exe"
"StartCCC"="\"C:\\Program Files\\ATI Technologies\\ATI.ACE\\Core-Static\\CLIStart.exe\" MSRun"
"SoundMAXPnP"="C:\\Program Files\\Analog Devices\\Core\\smax4pnp.exe"
"SoundMAX"="\"C:\\Program Files\\Analog Devices\\SoundMAX\\Smax4.exe\" /tray"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Run\OptionalComponents]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Run\OptionalComponents\IMAIL]
"Installed"="1"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Run\OptionalComponents\MAPI]
"Installed"="1"
"NoChange"="1"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Run\OptionalComponents\MSFS]
"Installed"="1"