Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace win Vista 64-bit na druhý fyzický disk

Když si nainstaluju další systém, ale bude umístěn na jiném fyzickém disku než je ten stávající, budu muset znovu nainstalovat i ostatní SW?
Mam 320GB disk, jsou tam XP 32-bit, hudbu, většinu her a nějaký další SW...
Druhý je 1TB a tam mam pár her, filmy a chci tam dát Visty 64-bit...

Abych mohl pod systémem win Vista spouštět hry a aplikace, které jsou nainstalovány přes XP, musim je všechny přeinstalovat na systém Vista? Pujdou potom spouštět v XP?

Nebo jak to mam udělat?

Poběží ti tam jen takové programy, které dokážou běžet i bez instalace. Např. hra Diablo 2 - hru stačí zkopírovat do jiného PC a strčit do mechaniky CD a taky běží. Ostatní programy budou asi chtít přeinstalovat. A ještě je tu otázka toho, jak se to vyrovná s přechodem 32 - 64 bit.