Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP a sluchátka

Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s tím, že po zastrčení sluchátek do notebooku HP jde zvuk stále z repráčků.
Myslela jsem, že je to problém jen jednoho kusu ale teď sedí vedle další člověk s jiným modelem HP a dělá mu to přesně to samé.

Ahoj, mne to dělá přesně to samé (firemní NB), naposledy jsem to řešil dneska. V systému jsem nic na nastavení nanašel a vzhledem k tomu, že po "jemném vystrčení konektoru" to funguje, tak jak má, tak spíš pujde o chybu. Tedy to řeším, neuplným zastrčením konektoru do NB. Na nic lepšího jsem nepřišel. Nadruhou stranu si myslim, že mi to u druhých sluchátek nedělá (nejsem si jist, ted nemam šanci to zkusit), tedy možná záleží na nějaké impedanci, aby to NB poznal a maj to jen blbě nadimenzováno.