Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba pri kazdej hre!

Maaaam taky problem chyba sa mi ukazuje pri kazdej hre ! Skur sem to tak nemnel ale vcil ja nevim proc pls poradte maam aj screen ale nevim jak se sem dava

To si robite kozy, nie? :-) Samozrejme ze to vidiet nebude. Vidiet to bude v tom Evereste alebo podobnom diagnostickom nastroji. Ukladat do PNG alebo GIFu by ste mali preto, aby ste zbytocne neukladal polmegove obrazky a setril linku kazdemu zaujemcovi o vas problem. Proste PNG a GIF su datovo setrnejsie formaty.