Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Byl by problém automaticky upravit velikost vkládané fotky?

Zaujat vlastním problémem jsem si neuvědomil, že velikost fotky nebude automaticky upravena jako v Outlooku, což vytočilo některé psychicky labilní jedince. Jistě by na ně nebyl hezký pohled, kdyby jim z toho praskla v mozku nějaký cévka a skončili slintaje na vozíku.
Proto se táži, jetli by to byl velký problém.
Abych zabránil stresu, dopředu prohlašuji, že jsem blbec, kterén, chyba mezi židlí a počitačem, lama, mám nasrané v hlavě a měl bych se napřed naučit aspoň základy programování, než si pustím PC. Jsetli jsem na něco zapoměl, tak mě doplňte.;-)

free - irfanview.

outlook ty vložené soubory (fotky) automaticky nezmenšuje, jen může změnit viditelný rozměr. zapni si zobrazování velikosti mailu, a pak si myší změň velikost obrázku, nezmění se nic.
divil by ses, skoro všechny naše kancelářské krysy fotí 5-7mpx obrázky, pak to vloží do návodu a zmenší ve vlastnostech na 20% (takže navíc nejdou rozlišit detaily). jejich jednostránkové předpisy mají proto běžně velikost 5mb.

a pro nespící připomínám: právě začíná u-turn.