Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soukromá zpráva- neregistrovaný píše.

Nereg. uživatel může psát registrovanému, obráceně to nejde. Což znevýhodňuje registrovaného a vypadá to, že jsem neslušný a nechci odpovědět.

Nešlo by alespoň přidat nereg. userovi při odesílání text, že se mu nedá na PM odpovědět?

Takovych zprav uz mi take par prislo.
Podle mne jsou 2 reseni:
1. neregistrovany menuze psat PM
2. neregistrovany musi pri psani PM zadat mail. Ale v tomto pripade je na odpovidajicim, jestli odpovi a prozradi svuj mail...

ad 2 - neregistrovaný zadá svůj mail a registrovaný mu na něj odpoví z poradny, tudíž neregistrovanému přijde mail ze schránky odpoved@poradna.net s nickem odpovídajícího v předmětu (třeba).