Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení na monitoru .......

Zdravím všechny kdo mi poradí,
mám starý monitor s max rozlišením 1024x768 a při nainstalování hry a spuštění mám na obrazovce čáry různých barev.Nejspíše má hra vyšší rozlišení než podpora mého monitoru,jde někdo rozlišení hry zmenšit aby mi běžela?Za radu předem děkuji.Grafickou kartu mám MSI HD3850 512mb/256bit.

ten monitor vyhod co najskor pokial to neni LCD, ak ma maximum rozlisko 1024x768 tak to bude nejaka stara gulata blikajuca plecka, ktora ti popri zobrazovani este pekne nici oci.

a dalej, pokial ti to robi na vsetkych hrah, tak to moze byt problem s grafikou a tie ciary su tzv. graficke artefakty.
potom je este moznost, ze hra je nast. na vyssu obnovovacku ako zlvada tvoj monitor a potom tam vidis ten obraz aj 3x cez seba prelozeny, co sa tiez da laicky popisat ako ciary...