Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VIDEO vs. ppt

Ahoj, potrebujem vlozit video z youtube do powerpointu. Video som stiahla vo formate flv, ale powerpoint nebral tento format. Teraz to mam v .avi, uz to ppt prehra ale video ide bez zvuku a zrychlene. Vo VLCplayer mi to prehra normalne. Neviete kde moze byt problem? Dakujem

buď potřebuješ nějaký jiný konvertovací program, nebo nepotřebuješ používat největší zrůdnost dnešní doby - powerpoint - a už vůbec ne pro vkládání videa.
(ano, chápu že ten 100mb paskvil pak budeš chtít někomu mocinky poslat mailem, ale stačilo by poslat odkaz na youtube).
anebo všem doporuč pro přehrávání staženého .flv nějaký rozumný přehrávač (vlc, gom player, kmplayer ...)