Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem u filmů

Dobrý den
Mám problém se zvukem u filmů.
Když spustím film tak mi zvuky v "pozadí" (výbuchy,muzika v sále,zpívající ptáci atd.) jdou normálně ,ale když někdo mluví tak mi to jede přes basy.Takže když dám basy na minimum slyším jenom okolní zvuky a když basy zvýším tak mluví jak medvědi (prostě přes subwoofer).
To se děje když film spustím přes přehrávače BS.Player a Mv2 Player ,ale v Media Player to de normálně.
Používám video a audio kodeky ffdshow ,ale u všech tří přehrávačů se spustí jenom video kodek.
Film je ve formátu .avi ,ale u jiných filmů to de ve všech třech přehrávačích dobře (ale u těch jiných se spustí i ffdshow audio).Zlobí mi to jenom u dvou.
Chtěl bych filmy dále spouštět přes BS.Player takže bych to chtěl vyřešit.
Jinak mám OS XP.

Takže otázka zní proč se mi u těchto dvou filmů (které jdou špatně) nespustí ffdshow audio kodek?
A jak to vyřešit ?

Díky za pomoc

Ani ten default nejde?

[644-ffdshow-png]

Při přehrávání se zobrazí v systray ikony? (lze nastavit v ffdshow)

na zvuk dolby stereo (ac3) můžeš použít přímo filtr k tomu dělaný: releases

To se děje když film spustím přes přehrávače BS.Player a Mv2 Player ,ale v Media Player to de normálně.

Spíš bych řekl ale, že v tom maj pracky ty přehrávače. Nemají tam nastavení ohledně prostorového zvuku, nebo direct show filtru? Respektive se zeptám takto: reagují ty dva vůbec na to, že ac3 maji přehrát v libce z ffdshow? Nemají tam nějaký nastavení aby použili neco jinýho, nebo nějak jinak?