Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojeni mobilniho telefonu s PC pomoci logitech Bluetooth prijimace ke klavesnici

Zdarec kuci,
prosim vas, prave resim problem, kdysi jsem koupil Logtech Cordless Wave pro set klavesnici s mysi a k tomu byl USB Bluetooth adapter. Vsechno funguje naprosto perfektne, jen me napadla jedna vec.
Mam Nokia E51 a chtel bych ji spojit s PC pomoci Bluetooth a pouzit pri tom prave tento BT prijimac, ale nevim, jestli se to da pouzit a nebo je mozny to pouzivat jen s klavesnici a mysi.
Je to teda klasicky BT prijimac/vysilac, nebo je to jen doplnek setu klavesnice a mys?

Predem diky moc za odpoved

Na howto se pise

Bluetooth 2.0 with EDR (Nokia E51 splnuje)

Ktere zarizeni lze pripojit?
Veskere zarizeni splnujici normu BT 2.0 s EDR

Lze pripojit PDA apod?
Ano, ale pouze pokud zarizeni obsahuje profil HID.
Tady nevim, Logitech je ve spravci zarizeni napsan jako HID.
Nokia, jestli je to HID system, nevim.

Jak spojit BT a MT?
1, Sparujte mobilni telefon s bluetooth zarizenim...???Jak???
2, Nainstalujte Nokia PC Suite - mam, mobil+BT nefunguje

Co se tyce navodu primo pro Logitech Cordless w.pro
Bohuzel, na internetu jsem nasel jen quick guide, navod uz nemam