Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno avast

ahoj,na pc mám avast 4,8 home edition.Potřebuji ho stáhnout do notebooku.Na ntb mám visty.Mohu stáhnout to samé?Bude mi to fungovat?Díky M.

ahoj,tak jsem to stáhnul a nefunguje to.Mám normálně provedenou registraci,ale píše mi to:Modul AAVM detekoval chybu při práci s RPC.Mám číst o problému ve FAQ.Ale když to dám,tak je tam návod jenom na win XP,2003 apod.,ale ne na visty.Nevíte někdo co s tím?Díky .M.