Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost větráku u NB

Zdravim co se mi kousl noťas ASUS F3SG-AS100C a přeinstaloval sem ho tak mi hned po zapnutí jede ventilator na 1OO% a nemění rychlost stale je zasekli na plnym vykonu a to nikdy nedělal. Odešlo čidlo či jen něco nastavit někde?
Pls poradte, díky.

otázka je proč se kousnul.
druhá věc může být že jsi nenainstaloval všechny potřebné ovladače, včetně rozšířené podpory acpi - a ten krám teď například ani nesnižuje takt při provozu na baterku, ani nereguluje otáčky větráku.
asus nedodává obnovovací médium pro systém? - ale před použitím zálohovat vlastní data!

Dodava dvě CD jedno je s operačním system a druhe s veškeryma ovladačama takže je nemožné že jsem něco nenainstaloval.
NO kouše se mi tak jednou za měsíc až dva prostě zatuhne a disk jede na 1OO% a jinak tuháč i po hodině a nic nepomuže jen tvrdé vypnutí a pak se to nerozjede protože tomu cosi chybí a musím to přeinstalovat. Na to sem si zvyk ale ted ten fan mě štve pač to hučí jak kráva!