Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nekolik postrehu k Poradne

Panove (a damy - jsou-li zde),

zatim tuhle Poradnu jen z povzdali sleduji, mozna vam budou k necemu me dosavadni postrehy.

Vim, ze zatim se jedna "jen" o testovaci provoz, ale presto uz ted se mi nekolikrat denne stane, ze se sem dostanu treba az na treti pokus. Jste pripraveni na to, ze napor muze byt i mnohonasobne vyssi? Ze serveru, "ktery_nebudeme_jmenovat" jsme na to zvykli, tam je to normalni jev, ale bylo by dobre se tomu zde vyhnout.

Krátce: načítání oproti serveru, "ktery_nebudeme_jmenovat", velmi rychlé.

ad kecárna: až tu budou připravované kategorie, nebude problém offtopic/kecárnu odfiltrovat. Jak už psali nahoře - je to pořád beta, i když se to profláklo ven...

Co se týče IT dotazů, myslím si, že jsou všechny "řešeny" velmi brzo a velmi kvalitně, např. jeden můj thread.php S tou zbytečnou "vatou" v threadech máš pravdu, ale s rostoucím počtem dotazů (a přidáním kategorií) vymizí.

tak som nechal bezat ping dlhsie, aby som mohol poskytnut realne hodnoty a takto to vypada:

Štatistika testovania dostupnosti pre 84.245.75.24:

Pakety: odoslané = 8147, prijaté = 8063, stratené = 84 (strata 1 ),

Približné časy výmeny údajov v milisekundách:

minimum = 5ms, maximum = 216ms, priemer = 10ms.

takze je to zatial uplne v pohode.