Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde je ve Windows 7 ukládán Stream soubor ?

Dobrý den přeji. Rád bych se někoho znalého dotázal, kam se provizorně při komletním nahrání stream souboru do PC tento soubor ve Windows 7 uloží? A zároveň tedy zda jej mohu bez dalších triků anichž bych používal specialní programy pro download streamu uložit na HD. Předem velice děkuji za správnou odpověď a spozdravem Vojtěch.

No odhadnul bych, že tam co vždycky - dočasné soubory internetu. Cestu zjistíš v nastavení IE.

Upozornil bych, že ne každý stream půjde takto uložit. Některé mají příznak no cache a pakety se neukládají i když v playeru to vypadá načtený všechno.