Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno stav nouze s prací v síti - připojení ?

Zdravím,
právě odvirovávám (naviguju) PC ve stavu nouze s prací v síti. Něco podobného jako http://www.zive.cz/Clanky/Aktivujte-Windows-a-nakr mte-trojskeho-konika-cislem-kreditky/sc-3-a-135823 /default.aspx
NORTON 360 hlásí, že ve stavu nouze nepracuje, tak se zkouším připojit k netu a stáhnout nějaký removal nebo SAS, ale nelze se připojit. Zatím jsem nepotřeboval, proto se ptám: Měl by fungovat internet v tomto režimu ?
Děkuji.

Tak jsem se pustil do googlování a poté riskantního telefonického čištění registrů a smáznul následující:

a) klíče:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Polic ies\system - DisableTaskManager
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\poli cies\system - DisableTaskManager
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run:
act - C:\Windows\system32\msoobe32.exe
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run:
act - C:\Windows\system32\msoobe32.exe

b)soubor
C:\Windows\system32\msoobe32.exe.

Problém (zdá se) vyřešen, velké poděkování strejdabrabenec, marekdrtic a strejdaGoogle.
Omluva za odklonění od tématu, ale původně jsem řešil připojení nic netušíce o USB modemu ....
Zajíc