Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Outlook

Přeinstalovala jsem Microsoft Office XP. Všechno funguje, kromě outlooku. Nastavení účtu elektronické pošty se zdá být úplně stejné, jako před reinstalací, ale pošta se neodesílá ani nepřijímá. Když jsem si nastavení účtu importovala do Outlook Expres, tak to funguje. Chyba bude někde v nastavení Microsoft Outlook. Nemáte někdo tušení, kde? Díky za rady

Nepíše to žádnou chybu. Nejde nic odeslat ani přijmout. Vím to, protože to používám k práci a denně mi chodí spousta mailů. Když si dám v nastavení účtů test, tak je neúspěšný. Celý účet jsem exportovala do Outlook Expres a tam to chodí normálně. Takže by se zdálo, že o nic nejde, ale není to můj počítač, tak bych to ráda dala do pořádku.

Já teď sedím u jiného počítače, ale v tom testu všechno proběhne, až na poslední položku "odeslat zkušební zprávu el.poštou". Píše mi to, že mám zkontrolovat pole s elektronickou adresou, ale já jsem tam vůbec nic neměnila a po přeinstalování MS Office zůstalo vše zacchováno- pošta i adresář.Adresa odpovídá taky. Mate mě to, že když ten účet přetáhnu do Expresu, tak normálně funguje.

To je pravda, ale nefuguje to ani v jednom případě. A taky to nepřijímá, protože dnes přišlo asi 15 mailů a do outlooku ani jeden. Budu nad tím ještě bádat zítra a ještě se ozvu. Já už jsem starší ročník, ale nouze mě donutila se trochu vyznat a většinou zvítězím a když ne, tak o radu požádám odborníka a pak už si to pamatuju. Ale děkuji za zájem. Kybyste na něco přišel, dejte mi vědět. Problém je v tom, že sedím doma u počítače, který funguje a tem na kterém je závada, je starý křáp a po mně se chce, abych ho rozchodila.Já bych ho spíš vyhodila.