Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze forwardovat port na routeru pro DHCP LAN?

Viz titulek...

Nejspis je to pro sitove guru ponekud nablbla otazka, nicmene tento problem mi bude dano v dohledne dobe resit. Router je tento, LAN je konfigurovana pres DHCP. Je treba resit /sorry, trochu piratska problematika/ pristup na DC++, Torrent a "nevimjakejeste" sdilene site. Vim, jak forwarding nastavit, ale unika mi, kterym zpusobem nastavim rozsah DHCP adres pocitacu v LAN tak, aby byly vsechny forwardovany pres tentyz port (je jedno jaky, to uz osefuju). Je to vubec mozne?

PS: Nepiste, plz, ze mam nastavit diskretni identifikaci v siti - uzivatel to nechce (ruzni lide s ruznymi pecky), i kdyz to tak nejspis stejne dopadne...

Roz(h)reseni:

Toz jsem to nakonec provedl vyhrazenim DHCP adresy na konkretni MAC. Zakaznik chvilku brblal, ale kdyz jsem mu dodal /mnou/ vypracovany postup (s obrazky :-)), jak zjistit porty v jednotlivych klientech a zpusob nastaveni forwardingu v routeru, souhlasil. Timto dekuju vsem zucastnenym (zvlaste mistim sitovym guru TW a JRE) a znacim vyreseno.