Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG 4166B - problém s DVD-RW

Koupil jsem si nedávno horkou novinku LG 4166B a to sem asi neměl dělat. Od začátku mám problémy se čtením DVD-+RW. Zkoušel jsem několik značek médií ale problém nezmizel. To samé když vypálím něco na RW tak to už nikdo po mě nepřečte, jenom ta moje mechanika.
Už jsem ten krám jednou reklamoval, dostal jsem novou ale po 14 dnech je to ten samý problém. Firmware mám přehraný, nechodí i ve 2 jiných počítačích kde jsem to zkoušel.

[mod]zmena kategorie (mif)[/mod]

No jak jsem psal tohle už je druhá. Problém je že stejně jako ta první fongovala asi 14 normálně a pak najednou problémy. Za těch 14 dní jsem na ni vypálil asi 20 DVD a CD celkem.
Takže i kdyby mi ji v krámě předvedly tak ještě neznamená, že se mi zase po 14 dnech nepokazí. Škoda že jsem ji nekoupil někde přes e-shop. Hned bych ji ve 14ti dení lhůtě vrátil. Docela jsem zklamanej protože všude na LG samá chvála a pak tohle.

To musí být pech jako "barák" já na LG nedam dopustit.Mám tu samou asi 2měsíce a Nero 6.6.0.18 a bezproblému.Před tím sem měl 4040B iščo za 8.500.- a ta smaží u juniorů v pokoji dotedka!Ani sem zatím firmware neflashoval.Jediné co jsem na ní nesmažil je LightScribe..

Ale jo. Nastavení všechno v pohodě, upgrade jse nedělal poprvé takže tím to taky nebude. Včera jsem vyzkoušel na svém PC jinou 4166B kolegy z práce a všechno chodí tak jak má. Čili je problém zase v mojí mechanice. Už mě LG fakt nebaví. Dneska jsem to dal zase na reklamaci a mám se prý stavit zítra, že ji vyzkoušej a když tak mi ji vymění. Já už LG nechcííííííííííí!

Jestli to byl nový kus, to těžko zjistím ale určitě to nebyla ta mechanika kterou jsem dával na reklamaci.
V mém počítači problém asi nebude protože v něm asi 2 roky bez problémů jede DVD-ROM Toshiba.
Volal jsem do obchodu jak to vypadá s reklamací a řekli mi, že moje mechanika opravdu vykazuje popisovanou závadu. Je sice dobré že mi ji zase vymění obratem za jinou ale k LG už fakt nemám důvěru. Jestli najdu sebemenší problém i u třetího kusu nechám si vrátit peníze a jdu do jiné značky. Asi NEC? Poraďte prosím.