Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DVD prehrávač nespustí DVD nosič.

Čawesáč,chalani mám problém s DVD prehrávačom,alebo nejaký iný,pretože mi zrazu nechce prehrať napálené nosiče DVD,hoci už niekoľko rokov si tvorím svoju DVD grafiu,nejde len o filmy ale aj o vlastné foto slideshow.Tentoraz mi po vložení DVD a spustení dáva hlásenie DVD-R not files found supported a takto ma "vybaví" s každým DVD,ktoré som mu "predložil",či som DVD skopíroval,či som napálil len VIDEO_TS,alebo som pridal videosúbory,nič mu nebolo dobré.Najprv mi napadlo,či mu nevadí,že používam nosiče DVD+R,ale pri kontrole predchádzajúcich projektov mi bolo jasné,že tam to nie je,lebo aj predtým som to robieval na nosiče DVD+ aj-R.A ešte musím podotknúť,že v PC mi to player normálne prehrá.Nastavenia DVD prehrávača som neštudoval,pretože od čias zapojenia som v ňom nič nemenil,a to mi naozaj prehrával aj "kolieska salámy".Tak neviem,lebo aj tých "Burnov" som vyskúšal, od Nera až po Final Burner a stále nič.Akurát som vyhodil zo 7 DVD-čiek.Skúšal som nosič lacný aj drahší,no bez odozvy.Tak, to by bolo hádam vsjo.Neviem,som v koncoch.Díkes

A tie starsie napalovane nosice (ktore predtym fungovali) v nom teraz funguju? Ked nie tak je vadny prehravac. Ked funguju tak to napalujes teraz blbo, finalizujes to DVD? (vo vypal.programe nezaskrtnut moznost pridavat dalsie subory)

P.S. pokial chces napalovat videoDVD zo suborov (VIDEO_TS) tak na to sa nevoli vytvorit datove DVD ale mal by si vo vypal.programe zvolit vytvorit video-DVD. Mozes skusit CDburnerXP zdarma ten tu volbu urcite ma.

dobre,skusim to uzavriet,co to povie,inak prehravac je Orava,styl domaceho kina,mam ho 4 roky,a nie je pouzivany denno-denne,keby som mal vyjadrit percentualne jeho vytazenost v mesiaci,tak je to 30-40%,takze v "pretrhnuti" to nie je.zajtra nie,ale v stredu budem s tym robit,tak kliknem