Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slot-in mechanika do NTB

Ahojte,

Este pred dvoma tyzdnami som tu chvalil svoju rocnu Toshibu, ale prave jej zdochla DVD mechanika (dost som jej pomohol).
Skratka, chcel by som ju nahradit nejakou slot-in mechanikou, ale nachadzam len premrstene ceny alebo nie su skladom. Tak ak by ste o niecom vedeli...
R.

Mozno to je len specialitka Dell, ale tam asi ina ako od dellu resp s firmware od dellu ani nejde, pri bootovani napise nieco v tom zmysle ze nieje certifikovana nre tento system . . . a vo Win ju nevidiet. pomoze akurat ju vybrat a znova zalozit, potom si ju Win najde a zaradi do systemu.