Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem email seznam.cz: Kam se poděl SPAM?

Byl jsem zvyklý na každodenní porci nevyžádané pošty na svém seznam.cz emailu. A najednou týden NIC?
Že by konečně něco udělali se spamovým filtrem?
Právě jsem se chystal přejít na gmail, každopádně dávám seznamu ještě šanci..

Možná se spammeři zalekli Billovy věty "Od r.2004 do dvou let bude spam vyřešenou záležitostí";-)

Mám jen štěstí nebo se i vašim seznam.cz schránkám dýchá teď lépe?

Já si nemůžu na Seznam stěžovat, o nedorazivších mailech zatím nevím,
tak mě to nebolí :)). Akorát mě štve, že když chci něco najít pomocí Seznamu,
což je o dost účinnější než Centrum nebo Atlas ( Redbox jsem už dlouho nezkoušel ),
tak se mi do cookies okamžitě přidá gemius, což označují některé antispyware jako bordel.
BTW, Google zase až tak úplně skvělý na ryze české stránky není, dževevec IMHO.

Mě při hledání v seznamu vždycky odkázal primárně na stránky ze svýho katalogu, takže jsem vždycky našel akorát prd. Googlem to šlo tisíckrát líp. I když se mě zdá, že to tam taky je nějaký pošahaný, když hledám nějakej HW, tak jako první odkazy vždy vyjede Cybex. Mám pocit, jako by to tam měli zaplacený. (na druhou stranu mi zas tak moc nevadí, protože na Cybexu nakupuju :-D )

No, je to dávno co jsem tak činil. Matně si pamatuji že se musel filtr pojmenovat a pak označit spam a co s nim dělat. Funkčnost 100%, a jestli mi někdo píše o viagře a filtr to smaže, tak dobře mu tak, nemá mi psát hověziny:-). Ještě jsem míval (a vlastně stále mám, s přeposíláním na iol) mail na volnym, taky pohoda... Jen nerozumím tomu že 95% uživatelů netu v ČR má mail na seznamu. Asi je to reklamou, u kohokoli jsem byl něco páchat na kompu, tak startovací stránka seznam. Nebo nějaká jiná, můádeži nepřístupná, ale to měl na vině spy- ad- a podobný ware.