Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVB-T a DVD v jednom

Čau. Objevil jsem v Protonu přijímač DVB-T a přehrávač DVD v jednom. Protože to bude potřeba, todle se mi zdá jako docela dobrá věc. Chtěl bych se zeptat, jestli s tim máte nějaké zkušenosti. Jestli s tím jsou problémy, jestli vám to vyhovuje atp. Hlavně jestli ten Set top box nebude nějakej "křáp"...
Díky.

přikládám i obrázek, kde se dočtete víc informací... Má to i 2xSCART (to v obrázku není)

*Edit: Popř. Jestli by jste do toho šly, nebo radši normální SetTopBox

jako nedokážu říct jaký to je.. ale jelikož jsem nedávno taky něco zjišťoval ohledně jaký set top box popřípadě jestli i s DVD nebo i HDD.. tak mi to prodavač (známý) vymluvil... multifunkční zařízení.. pak mi to dovcaklo že to bude podobný jako s multifunkčníma tiskárnama.. rozbije se ti něco...a jde to celý do servisu.. a pak budeš mít TV bez signálu (počítám to tak že už třeba analog ani nebude).. proto jsme se raději rozhodli pro více zařízení ikdyž to bude třeba o nějakou tu stovku dražší

S firmou Gogen mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jiný DVB-T jsem už vrátil, můj Gogen umí vše, česky, dobrá citlivost. Narozdíl od jiných i více multiplexů, atd. Nemusím se o nic starat, uživatelsky přívětivý. Třeba mám jenom štěstí. ]:)