Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cdma

mám ještě jeden dotaz z jiného soudku... jedna moje známá má O2 internet mobil 1024 a k tomu modem Axesstel MV110H, jenže bydlí v místě, kde se intenzita signálu na displeji modemu pohybuje v rozmezí 15-25%... chci se zeptat, jestli má intenzita signálu vliv na rychlost připojení (download i upload) a případně jakou anténou nahradit stávající prutovou všesměrovou... rychlost stahování je teď asi 12-15kB/s a to je v porovnání s maximální možnou rychlostí (128kB/s), za kterou O2 platí, neskutečně málo...

děkuju za odpovědi...

Jirka

Jen doplním, že rychlosti u O2 jsou vždy uváděny jako teoreticky maximální možné a nejsou nijak garantovány. U CDMA také dost kolísají v závislosti na momentálním vytížení sítě. I tak jej zatím stále považuji za nejlepší "rychlý" mobilní internet v ČR (kvůli dobrému pokrytí). Takže je to "v pořádku".:-)