Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stači zdroj?

Ahoj mám sestavu:

Intel Pentium 4 3,2Ghz
Ram 2Gb
Hdd 250Gb a 80Gb
Windows XP Pro

A mám tam zdroj Fortron 350W,stači tento zdroj??? Dík za odpověd

Mělo by to stačit.

P4 je sice žravý kousek, taktovaných na 3,2 GHz je více, ale spotřeba tuším obdobná i u starších, mají často TDP cca kolem 85 W průměrně (v zátěži umí i výrazně více), grafika nějakých cca 41 W max. spotřebu. Nový zdroj bych pořídil alespoň 400 W (spíše z důvodu pro jeho možné budoucí další použití při obměně hardware).