Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MPEG4 na DVD

Zdravím
Potřeboval bych převést video typu mpeg4 například z http://media.avc-cvut.cz/jednorazove_akce/2008/Net radicni_programovatelne_obvody/Netradicni_programo vatelne_obvody_ipod_low.mp4 do DVD formátu abych si jej mohl vypálit na DVD nosič a ten přehrát na stolním přehrávači DVD
proto zhaním nějaký program v nejlepším případě který převádí více formátů a hlavně je freeware a jaké máte zkušenosti z programem DVD Flick? nebo který byste my doporučili díky předem

Zdravím
Potřeboval bych poradit s čím ten DVD Flick může zaskočit nebo jak dlouho ten převod trvá má konfigurace je AT Computers WXP Pro DSP Intel(R) Celeron(R) CPU 2.53GHz 2.53GHz 512 MB RAM
80 GB a chci převést videa *.avi DVD je z 50% zaplněno projekt mám uložen v C:\DVD tu složku jsem vytvořil k tomuto účelu chci předejít k nějakému výmazu je to moje první práce s videem tak uvítám všechny rady díky předem

To záleží na složitosti scén ve videu. Počítej cca. 2 hodiny na téhle sestavě.

Ujisti se, že máš dost volného místa na disku - tam ti to ostatně ukáže a upozorní, kolik chce (cca kolem 11 giga, pokud z toho chceš udělat image).

Výmaz nehrozí - ukládá si to do své složky, na původní videa nesahne.

EDIT// Nějaké ty návody:
http://davidhavel.pise.cz/51755-tvorba-vlastnich-d vd.html
http://www.inet.sk/clanok/6001/jednoducha-konverzi a-do-dvd-formatu-dvd-flick

Díky za rady už to chápu čím dál víc ale ještě mi vrtá hlavou já jsem si ten program stáhl mimo jiné k vůli podpoře formátu 3GP ale jak říkám začínám a ten formát jsem zkoušel přidat leč ne úspěšně od které verze tento formát je podporován nebo jak jeto?
verzi mám 1.3.0.2 build 720 32 díky

P.S. co je za za hlášku:(jestli jsem to opsal dobře)

it is recommended to put your project destination folder on a drve with the NTFS file system
Older file system like FAT32 cannot handle files larger than 2 Figabytes in size,whinh can be greated during the encoding proces.IF this happens,encoding will Fall.

3gp program nepodporuje: features.php

ačkoliv:

AviSynth
DVD Flick can also read AviSynth scripts, which allow you to do advanced postprocessing of images using a powerful scripting language. You will need to have AviSynth installed in order to use it's functionality in DVD Flick. AviSynth's homepage is at avisynth.org.

Takže, pokud budeš 3gp hnát přes avisynth do dvd flick, tak půjde.

EDIT// i když v menu otevřít soubor je 3gp uveden. čert ví, jak to s tou podporou je. :-) Přes avisynth to bude jistota.

EDIT2// teď jsem jeden 3gp vyzkoušel - vzal ho, krom audia (samr).