Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím smazat 400 PC ??

Pánové firma vyřazuje 400 PC a před prodejem je třeba opravdu důkladně přemazat HDD (nejlépe náhodně přepsat).
Program by měl splňovat tyto požadavky.

-být free a musí to mít uvedeno na internetových stránkách výrobce.
-spouštět se z boot diskety (takže asi něco v dosu)
-aby byl trošku rychlý, jeden jsem našel, ale ten maže 10 Gb HDD 6 hodin.

Dík za rady.8-)

Jestli to firma vyřazuje na smeťák bude rychlejší disk vytáhnout a postupně likvidovat fyzicky /kladivem/. Doporučuji na vhodné ploše /venku beton/ několikrát disk upustiti, pro kontrolu přiložit k uchu a zatřepat jakmile bude slyšet šustění rozbitých ploten je to OK.

Při tomhle množství se dají uspořádat různé soutěže např. hod diskem.