Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalé načítání stránek

Dobrý den,
koupil jsem si od O2 modem/router Huawei EchoLife HG520i, nainstaloval jsem ho a funguje bezproblémově, ale když stahuji nějaký torrent (např. 50KB/s download, 3KB/s upload, tedy rychlost mého internetu má ještě obrovské rezervy), tak mi to prakticky znemožní prohlížení internetu, protože dojde k neuvěřitelnému zpomalení. Chtěl bych se zeptat, jestli s tím někdo nemá zkušenosti, případně jak to spravit. (v tomto oboru jsem laik, takže jsem se v nastavení routeru nehrabal, ale někde jsem četl že by to mohlo být nějakým DNS serverem, nebo tak něco)

Díky.

Aha já jsem asi tak 4km takže mě to jsem dojde jen v 2MB/s. Zkoušel jsi jiný modem? Já jsem měl doma od nich technika a řekl mě že je ten modem slabej na takovíhle velikosti a ještě že to rychleji nejde. Takže mě zpomalili net a musel jsem si koupit nevej modem, ale poté co spomalili net tak to šlo i na tom starým. Nevím čím by to teda mohlo být