Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nero 7-jak změnit rychlost vypalování ?

Dobrý den mám poněkud hloupy dotaz ale nevím jak v Neru 7 změnit rychlost vypalování.Vše mi to vypaluje maximální rychlostí (20x).Díval sem se snad už do všeho co tam je.V nastavení rychlosti mechanik jd pouze nastavit rychlost čtení,o zápisu ani zmínka.Předem díky za rady.

Vo vypalovacom programe. Neviem ci je to presne tak aj v Nero ver.7, ale malo by byt - na poslednom okne pred zacatim vypalovania si kliknes na lavom okraji okna na taku sipku a otvoria sa ti nastavenia napalovania.

Nastavenia mechanik nechaj napokoji, to nie je vypalovaci program.

P.S. ked ti nefunguje nero, tak ten plateny nefunkcny crep nepouzivaj a skus pouzit nieco funkcne a zdarma, cdburnerxp (imho velmi dobry), alebo ashampoo apod (www.google.com)

Přesně tak, rozkliknout šipku vlevo, je tam více voleb.
Pokud vypaluješ AVI, tak je tam dole zatržítko
"Zvýšit kompatibilitu se stolními přehrávači",
doporučuji zatrhnout.

Úplně v klidu stačí používat NERO Express, vždy se dostaneš, kam chceš.