Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Paullus, Rce pochvala.Ostatní- přetápíte, co? Magoři! Pak, že je krize! Ekologie nic? Omluva otužilc…
nononot 21.03.2009 18:39
nononot
no kdyby jsi tak o 10 let omládl, tak bych to s tebou mohla zkusit i já, zdravotnictví má u mě prote…
antitalent přes PC 21.03.2009 22:13
antitalent přes PC
A co dobrovolní dárci orgánů, taky mají protekci?
TR 21.03.2009 22:15
TR
tak záleží, jak moc by ty orgány byly zachovalí
antitalent přes PC 21.03.2009 22:18
antitalent přes PC
Co takhle druhá nejtvrdší játra?
TR 21.03.2009 22:24
TR
TR - nebuď trouba. Co budeš někomu darovat něco, co od tebe koupí Japonci, za pěkný balík, a budou s… nový
gambáč 22.03.2009 15:52
gambáč
Antitalente,né, že bych dával zpátečku :-) . Jsem starej a nehodlám to měnit- to jsem zásadovej! No,…
nononot 21.03.2009 22:46
nononot
tak ti děkuji, že jsi na to mé "faux-pas" všechny upozornil, gentleman by si v duchu něco pomyslel o…
antitalent přes PC 22.03.2009 00:14
antitalent přes PC
No vidíš, jak malé příčiny mají někdy velké následky. Mávne motýlí křídlo v Číně... Hele, mohlas mít…
nononot 22.03.2009 08:57
nononot
Pozeram že sa to tu riadne zvrhlo...:)) nový
jano47 22.03.2009 19:04
jano47
Ale ne, tady to bylo vždy zvrhlé. nový
karel 22.03.2009 19:11
karel
ok, som tu nový...;-) nový
jano47 22.03.2009 19:13
jano47
Vítej, zvrhlíku. ;-) nový
host 22.03.2009 19:15
host
většinou tepláky a mikinu nový
lední brtník 22.03.2009 18:41
lední brtník
To je krása! poslední
Prasak 22.03.2009 19:21
Prasak

Paullus, Rce pochvala.Ostatní- přetápíte, co? Magoři! Pak, že je krize! Ekologie nic? Omluva otužilcům, vás chválím, hoši.
Čau. A polepšete se! Vy víte, který myslím!!!
P.S. Skeptický Vladimír opět nezklamal...
Teď jsem zahlíd Antitalent přes PC - taky chválím. Nemáš sestru? Matku?... Babičku asi ne...co by mě chtěla. Já jsem ze zdravotnictví!!! Ale neregistrovanej :-( . To asi nic, co?

Antitalente,né, že bych dával zpátečku :-) . Jsem starej a nehodlám to měnit- to jsem zásadovej! No, zdravotnictví..bylo, teď se flákám v lázních...na www.libimseti.cz jsem i s obrázkem, na lide.cz bez ( furt mi psaly ňáký ženský ), befree1 ( to poslední není L, ale jednuška!) Můžem poklábosit přes ICQ, ať tady nezavazím. Ten písemnej styk mi jde myslím nejlíp...Hele, písnííí,ať zahambím Vladimíra skeptickýho
Teť sem si všim, tys napsala orgány...zachovalí . tak to ne, na pravopis my sme tady vysazený! Nic nebude! Ani kvůli Vladimírovi!
Koukáš, Vladimíre, co? Jak jsem zásadovej! A to mám Kubuntu! Antitalente přes PC, neděs se, to není nakažlivý!!!

tak ti děkuji, že jsi na to mé "faux-pas" všechny upozornil, gentleman by si v duchu něco pomyslel o pisateli a mlčky by to přešel :-) jak jsem tak koukla na ten tvůj poslední příspěvek, tak by se tam taky dalo něco najít proti pravidlům českého pravopisu, ale já nejsem takový cimprlich :-) té hrubky jsem si všimla také, ale pozdě, už se to nedalo opravit

No vidíš, jak malé příčiny mají někdy velké následky. Mávne motýlí křídlo v Číně... Hele, mohlas mít vdovskej důchod, hehe. Ale nic si z toho nedělej, byl by vydřenej! Já mám doma 4 PC, u jednoho sedí do noci nezaměstnaný 23letý synek, hraje Ultimu Online. Víš jakej je to zvuk, když ková, když těží dřevo? Víš, jak se to rozléhá do noci? To je k zbláznění. Leda, že bys měla tinitus, jako já- to je pak člověk zvyklej. ( pro nezdravotníky- tinitus=ušní šelest ).A pak ti příjdou v noci jeho kamarádi, co taky hrajou nějakou WebGame a už od dveří radostně volají: mám 10 000 špionů. A nebo CéeSko . Víš, jak se v noci střelba rozléhá? A do do toho volání: polož bombu...na most, vy debilové, co jsem vám říkal. Proti tomu je to, že chrápu ( tvrdila ex) úplný nic. Já to jednou líčil kamarádce na ICQ a ona mi napsala, že jí připadám zahořklej.
A nemysli, za mnou chodí ženský až domů! Tuhle tu byly dvě, že maj pro mě informaci. No, já informaci předal už 3x- nejmladší je 16 a nejstarší už stihla tu informaci předat dál...No,jsem děda ( jsem to hezky popsal, co?). Ale ony pak začaly o nějaké Knize. No,já býval knihkupec taky. Ale knihkupec knížky nekupuje, on je prodává! To, aby tě to nespletlo :-) . Jehovistky fakt ne. To radši zůstanu tady s klukama!
Já jsem starej, jo?......No,už jsem si byl vybrat hrobový místo! Chovám se zodpovědně...To víš, moudrost stáří
Nééé. To byl fór! Já chci bez obřadu! Rozptýlit ! Děti mi to slíbily, snad to dodrží :-) ....Radši se pojistím. Nadělám dluhy a na funus nezbyde. Dobrý, ne?

A nebuď smutná, na to stačí X.A.N.A.X , mě ho pořád někdo nabízí. A taky V.I.A.G.R.U . To by mě zajímalo, jak na to přišli, já si nikde nestěžoval....20 mailů za den.
No jo, jano47, blue jeans,mikina. Žádný tanga, já jsem normální !!! Abych nebyl OT !

Pro moderátory: sorry, že jsem rozvláčnej...Hele, je to kratší, jak log z HiJackThis

No, nejvyšší čas skončit, co? Tak jo...

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru