Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahovanie z egoshare.com

Cus ludia, uz dlhsiu dobu je pre mna zahadou ako nieco stiahnut z egoshare.com
Pokusam sa o to tak ze dam link do vyhladavaca, opisem kod, ale k tlacidlu download sa nikdy nedostanem. Vysvetlite mi tu niekdo kde robim chybu?
Chcem stahovat samozrejme free...

Opsal jsem do firefoxu tu adresu, naběhla mi stránka s tlačítkem Submit, opsal jsem tři znaky z obrázku, stisknul Submit, počkal asi 10 sekund a pak se mi objevilo tlačítko Download. Normálně to chodí.