Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dpi vs nativní rozlišení LCD

Ahoj,
když bude mít LCD velké nativní rozlišení, tak by se prý písmena dala zvětšit přes dpi - já bych se vás tedy chtěl zeptat, jestli se nezhorší ostrost, či kvalita zvětšených objektů a písmen? A zvětší se pouze písmena, nebo i ikony? Byly by použity Visty
Mám zatím CRT...

díky

Jake pismena? Kde chces menit DPI? Nechces sa opyat este raz ze o co presne ti ide?

Vista umoznuje napr. viac velkosti ikon na ploche (da sa to volit v nastaveniach plochy), to je asi to co si pocul. Kazdy windows dovoluje aj zmenit vzhlad okien (pravy klik na plchu vlastnosti) napr. aj na vzhlad velke okraje okien apod.
Velkost nejakych pismen v okne programu zavisi len od toho programu a nie od windows. Zvacsuju sa v tom programe ktory tie pismena vykresluje (ak ich zvacsit vie), napr. internetovy prehliadac: ctrl+kolecko mysi.

"Nechces sa opyat este raz ze o co presne ti ide?"

oki, šlo mi o to, jestli by se dalo na LCD písmo, či ikony zvětšit, aniž by se zhoršila "kvalita" a prý to je na Vistách možná ... ale zdá, že je to asi hloupost, že :(