Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrácený obraz....

Zdarec.
Tak jsem tu dlouho nebyl....:))
Ale mám zase potíž....... :-|
Když si spustím svou oblíbenou hru - letecký simulátor - tak se mi hra načte hlavou dolů - a i pohyby myši jsou jaksi protisměrné..Nevíte prosím jak to spravit..Ještě včera to ale bylo ok....
Dík.
Jarouš.

google : up side down Sturmovik , prvni odkaz :

ISSUE: Game display is upside-down.
On some Intel and NVIDIA graphics cards that support display rotation, this game may be displayed upside-down.

SOLUTION: Disable the rotation feature in your display settings, or, alternatively, some card manufacturers allow a hot-key combination to be configured to rotate the display.
CTRL+ALT+UP or CTRL+ALT+DOWN are common default hotkeys. Please check your video card manufacturer's support site for more information