Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Písma ve Windows XP

Zdravím,

mám takový problém, ve svém Windowsu XP (SP 2) mám nějak moc fontů. Nebo si to aspoň myslím, došel jsem k takovému závěru, když jsem otevřel Photoshop CS2 a dal nástroj "T" pro text a strašně se mi seknul PC a trvalo dobré 2 minutky, než chodilo všechno jak mělo. Stává se to neustále a pořád. Docela mě to prudí.

Myslíte si, že odinstalováním nějakých písem, by se to dalo odstranit? Mám něco před 2000 různých písem a fontů.

A ještě konfigurace PC: AMD athlon 64 3000+ 1.8 GHz ; 1,00GB RAM a grafikcá karta GeForce 6600 GT; DirectX 9.0 nebo vyšší.

Díky.

Cim vice pisem, tim pomaleji se nactou v programu kde chces s pismem neco delat. Stejne se pouziva jen nejakych dvacet pisem (systemovych+oblibene).
Sam jich mam asi 200 a nemohu se dokopat k tomu, abych jich alespon polovinu nepouzivanyh, podobnych jinym vyhazel. Kdyz delam nejaky napis (a to docela casto), jen je to matouci a trva mi dlouho, nez se "prokousu" od "a k z" pri vyberu fontu.
Vubec si neumim predstavit, vybirat z 2000.