Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno účet na rapidshare

dá se zřídit na rapidshare účet aniž bych kupoval kredit?někde jsem četl že svým uploadem,když by byl hodně stahován bych získal kredit pro stahování.nebo je tam jiná možnost? mě se to moc nezdá,tak jestli někdo víte něco bližšího,tak budu za každou informaci rád.

Ano, je to možný. Už jsme to tu řešili - jen mi ten Němčour schoval link.
Po uploadnutí souboru dostaneš nabídku si založit tento způsob účtu.

Edit// vyzkoušeno. Create Collector Account po nahrání prvního souboru, další už jen přidáváš